Trüki- ja Paberimuuseum alustab peagi uue haridusprogrammiga. Erinevad muuseumitunnid hõlmavad endas kõiki muuseumis nähtavaid ja tehtavaid töid, tegemisi ja atribuutikat. Enamikes muuseumitundides saavad õpilased uusi teadmisi läbi loominguliste tegevuste ning osalevad praktilises töötoas, kus saavad oma kätega valmistada miskit, mida hiljem koju kaasa võtta.

Tunnid on mõeldud nii kooli- kui ka lasteaialastele, kes tahavad avastada trüki- ja paberikunsti ning paberivalmistamise põnevaid saladusi.

Täpsemate teemade, tegevuste ja õpiväljunditega saab tutvuda muuseumitundide alalehtedel. Vajadusel kohandame programme vastavalt grupi suurusele, vanusele või laste eripäradele.

Uue haridusprogrammiga alustame 21. novembrist.

Registreerimiseks kirjuta gutenberg@trykimuuseum.ee või helista +372 5682 8117. Samuti võib neil kontaktidel ühendust võtta, kui on tekkinud haridusprogrammi kohta küsimusi või soovite saada lisainfot.

PS! Kõigi nende vahel, kes registreerivad õpilased haridusprogrammi enne 16. novembrit, loosime välja külastuse koos muuseumitunniga tervele klassile või lasteaiarühmale.