Plaanid pulma või juubelit ning tahad anda külalistele nostalgiahõngulise võimaluse panna kirja kõik oma head soovid? Või vajad midagi, mis foto/videovõtetel ajastule vihjata aitaks? Üheks toredaks võimaluseks on kirjutusmasina laenutus. Laena meilt kirjutusmasin, leia sobiv lauake, kus külalised saavad korraks maha istuda ja oma mõtted paberile toksida. Ajastutruu kirjutusmasin teeb ka kõige kidakeelsemast külalisest poeedi — miski tõmbab meid paratamatult selle rütmilise klõbina poole.

Laenutame erinevaid kirjutusmaisnaid oma kogudest, laenutamise hind ööpäevaks on 30,00 € (sh käibemaks 20%).

Täna on võimalik laenutada allolevaid kirjutusmasinaid. Pane tähele, et mitte kõik neist pole töökorras ning mõni trükib “kiiksuga” – seega loe kindlasti ka konkreetse kirjutusmasina kirjeldust ja lehitse pilte trükiproovide nägemiseks.

Kas sina tead, et arvutites ja nutiseadmetes kasutatav QWERTY klaviatuuripaigutus on tegelikult töötatud välja kirjutusmasinate jaoks? Oled sa kursis, täpselt mitu võllinõksu on sobiv reavahe teadustöös? Oled sa kunagi mõelnud, kuidas parandada trükiviga siis, kui kustutsklahvi lihtsalt ei ole olemas?